Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN86349
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny HEN86349 O Ring Suction Line (1"od Black) Sold As Ea
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN86349 |
| Manufacturer Part # | HEN86349 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN86349 Priced And Sold As Eaches, , Suction Line O-ring Color Black Inner Diameter 7/8", Inner Diameter 22mm Material Silicone Outer Diameter, 1" Outer Diameter 25mm Weight .002lb
