$19.12
$22.50
Compare Price
You save
$3.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN92080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN92080 Hinge Door Top Lh Eee/e Eg
Item:
#1152423
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN92080 |
| Manufacturer Part # | HEN92080 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN92080 Hinge Door Top Lh Eee/e Eg
$19.12
$22.50
You save
$3.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN92080 Hinge Door Top Lh Eee/e Eg