$558.77
$657.60
Compare Price
You save
$98.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN96029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN96029 Door Assembly W/handle
Item:
#1570559
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN96029 |
| Manufacturer Part # | HEN96029 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN96029 Door Assembly W/handle
$558.77
$657.60
You save
$98.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN96029 Door Assembly W/handle