Free Shipping
Free Shipping
$4,837.34
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HENFS100.01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HENFS100.01 60 Lb Shortening Shuttle Henny Penny
Item:
#1152061
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HENFS100.01 |
| Manufacturer Part # | HENFS100.01 |
| Height | 11.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 48" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HENFS100.01 60 Lb Shortening Shuttle Henny Penny
$4,837.34
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HENFS100.01 60 Lb Shortening Shuttle Henny Penny

