$10.37
$12.20
Compare Price
You save
$1.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HENMS01-180
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HENMS01-180 Loose Insulation Hp Fry
Item:
#1844766
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HENMS01-180 |
| Manufacturer Part # | HENMS01-180 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HENMS01-180 Loose Insulation Hp Fry
$10.37
$12.20
You save
$1.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HENMS01-180 Loose Insulation Hp Fry