$0.26
$0.30
Compare Price
You save
$0.04
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HENSC06-010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HENSC06-010 Retainer Screw
Item:
#1201927
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HENSC06-010 |
| Manufacturer Part # | HENSC06-010 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HENSC06-010 Retainer Screw
$0.26
$0.30
You save
$0.04
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HENSC06-010 Retainer Screw