$0.26
$0.30
Compare Price
You save
$0.04
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HENWA01-007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HENWA01-007 Small Washer
Item:
#1152364
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HENWA01-007 |
| Manufacturer Part # | HENWA01-007 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HENWA01-007 Small Washer
$0.26
$0.30
You save
$0.04
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HENWA01-007 Small Washer