Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny LW01-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny LW01-002 Lockwasher Split Ring 1/4 S
Item:
#1486567
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | LW01-002 |
| Manufacturer Part # | LW01-002 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny LW01-002 Lockwasher Split Ring 1/4 S
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny LW01-002 Lockwasher Split Ring 1/4 S
