Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny ME50-014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny ME50-014 Spacer .250" Od X .171 " Id X .390" Long Alumin
Item:
#1834906
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | ME50-014 |
| Manufacturer Part # | ME50-014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny ME50-014 Spacer .250" Od X .171 " Id X .390" Long Alumin
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny ME50-014 Spacer .250" Od X .171 " Id X .390" Long Alumin