$53.85
$67.90
Compare Price
You save
$14.05
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny ME90-003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny ME90-003 Relay 12v Coil 20a
Item:
#1149237
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | ME90-003 |
| Manufacturer Part # | ME90-003 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny ME90-003 Relay 12v Coil 20a
$53.85
$67.90
You save
$14.05
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny ME90-003 Relay 12v Coil 20a

