Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10010177
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10010177 Exhaust Pipe 10.x/heat Exchang
Item:
#1486581
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10010177 |
| Manufacturer Part # | MM10010177 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10010177 Exhaust Pipe 10.x/heat Exchang
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10010177 Exhaust Pipe 10.x/heat Exchang