Free Shipping
Free Shipping
$853.80
$1,004.80
Compare Price
You save
$151.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10011992
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10011992 Cc10.x Inner Glass Type 2012
Item:
#1486294
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10011992 |
| Manufacturer Part # | MM10011992 |
| Height | 6" |
| Width | 28" |
| Depth | 38" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10011992 Cc10.x Inner Glass Type 2012
$853.80
$1,004.80
You save
$151.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10011992 Cc10.x Inner Glass Type 2012
