$19.63
$23.10
Compare Price
You save
$3.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013389
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10013389 Cvr Cap Dr Lock 6.x 10.x Blk
Item:
#1486592
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013389 |
| Manufacturer Part # | MM10013389 |
| Height | 2.85" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10013389 Cvr Cap Dr Lock 6.x 10.x Blk
$19.63
$23.10
You save
$3.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013389 Cvr Cap Dr Lock 6.x 10.x Blk
