Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013514
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10013514 Tube Carier W/hose(no Shwr)
Item:
#1486593
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013514 |
| Manufacturer Part # | MM10013514 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10013514 Tube Carier W/hose(no Shwr)
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013514 Tube Carier W/hose(no Shwr)
