Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10013515 Core Temp Probe Ff 6.x 10.x
Item:
#1486299
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013515 |
| Manufacturer Part # | MM10013515 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10013515 Core Temp Probe Ff 6.x 10.x
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013515 Core Temp Probe Ff 6.x 10.x
