$98.57
$116.00
Compare Price
You save
$17.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013521
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10013521 Temp Probe Fff 6.x 10.x(drain)
Item:
#1486302
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013521 |
| Manufacturer Part # | MM10013521 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10013521 Temp Probe Fff 6.x 10.x(drain)
$98.57
$116.00
You save
$17.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013521 Temp Probe Fff 6.x 10.x(drain)
