Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013970
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10013970 Contactor 30 A 230 V
Item:
#1485375
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013970 |
| Manufacturer Part # | MM10013970 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013970 Contactor 30 A 230 V
