$39.09
$46.00
Compare Price
You save
$6.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10014074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10014074 Bus Cbl 610p(ctrl Pcb Ign Bx)
Item:
#1834821
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10014074 |
| Manufacturer Part # | MM10014074 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10014074 Bus Cbl 610p(ctrl Pcb Ign Bx)
$39.09
$46.00
You save
$6.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10014074 Bus Cbl 610p(ctrl Pcb Ign Bx)