$508.63
$598.60
Compare Price
You save
$89.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10020031
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10020031 Relay Ss 125a 48 660v
Item:
#1486628
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10020031 |
| Manufacturer Part # | MM10020031 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10020031 Relay Ss 125a 48 660v
$508.63
$598.60
You save
$89.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10020031 Relay Ss 125a 48 660v
