$38.88
$45.76
Compare Price
You save
$6.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10031500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10031500 Hose Vent 40mm Id X 245 Mm Lg
Item:
#1486638
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10031500 |
| Manufacturer Part # | MM10031500 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10031500 Hose Vent 40mm Id X 245 Mm Lg
$38.88
$45.76
You save
$6.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10031500 Hose Vent 40mm Id X 245 Mm Lg