$226.19
$266.20
Compare Price
You save
$40.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10034014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM10034014 Gasket Seal Door
Item:
#1486642
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10034014 |
| Manufacturer Part # | MM10034014 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 26.45" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM10034014 Gasket Seal Door
$226.19
$266.20
You save
$40.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10034014 Gasket Seal Door
