Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM202363 Pan Enamel Cwplus 0.79in 20mm
Item:
#2232426
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM202363 |
| Manufacturer Part # | MM202363 |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM202363 Pan Enamel Cwplus 0.79in 20mm
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM202363 Pan Enamel Cwplus 0.79in 20mm