Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM208039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM208039 Riv Nut Door Strike
Item:
#1486814
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM208039 |
| Manufacturer Part # | MM208039 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM208039 Riv Nut Door Strike