Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM210032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM210032 Casternonlockingswivel S
Item:
#1486817
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM210032 |
| Manufacturer Part # | MM210032 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 4.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM210032 Casternonlockingswivel S