$91.94
$108.20
Compare Price
You save
$16.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM211084
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM211084 Motor Shaft Seal
Item:
#1486821
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM211084 |
| Manufacturer Part # | MM211084 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM211084 Motor Shaft Seal
$91.94
$108.20
You save
$16.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM211084 Motor Shaft Seal
