Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM211104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM211104 Gasket Trolley Xsc Xcc 20.x
Item:
#1486825
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM211104 |
| Manufacturer Part # | MM211104 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM211104 Gasket Trolley Xsc Xcc 20.x
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM211104 Gasket Trolley Xsc Xcc 20.x