Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MM845961 Pandrip W/drain Crosswiseplus
Item:
#2232179
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM845961 |
| Manufacturer Part # | MM845961 |
| Height | 2" |
| Width | 21" |
| Depth | 23" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MM845961 Pandrip W/drain Crosswiseplus
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM845961 Pandrip W/drain Crosswiseplus