Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MS01-151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny MS01-151 Cable #8/4 Black 90c Jacket
Item:
#1486858
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MS01-151 |
| Manufacturer Part # | MS01-151 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny MS01-151 Cable #8/4 Black 90c Jacket
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MS01-151 Cable #8/4 Black 90c Jacket