$0.17
$0.20
Compare Price
You save
$0.03
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny NS01-025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny NS01-025 Nut Hex 5/16" 18 S/s
Item:
#1194022
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | NS01-025 |
| Manufacturer Part # | NS01-025 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Henny Penny NS01-025 Nut Hex 5/16" 18 S/s
$0.17
$0.20
You save
$0.03
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny NS01-025 Nut Hex 5/16" 18 S/s