Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny SC01-015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny SC01-015 Screw #10 24 X 1/2 Carriage C
Item:
#1486762
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | SC01-015 |
| Manufacturer Part # | SC01-015 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny SC01-015 Screw #10 24 X 1/2 Carriage C
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny SC01-015 Screw #10 24 X 1/2 Carriage C
