$0.19
$0.20
Compare Price
You save
$0.01
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny SC01-178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny SC01-178 #10 32 X 1/4 Ph Truss Hd Ss
Item:
#1486924
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | SC01-178 |
| Manufacturer Part # | SC01-178 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny SC01-178 #10 32 X 1/4 Ph Truss Hd Ss
$0.19
$0.20
You save
$0.01
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny SC01-178 #10 32 X 1/4 Ph Truss Hd Ss
