Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny SC01-184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny SC01-184 1/4 20 X 1/2 Hex Hd Cap Scr Ss
Item:
#1486925
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | SC01-184 |
| Manufacturer Part # | SC01-184 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny SC01-184 1/4 20 X 1/2 Hex Hd Cap Scr Ss
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny SC01-184 1/4 20 X 1/2 Hex Hd Cap Scr Ss
