$0.77
$0.90
Compare Price
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny WS01-012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny WS01-012 #10 24x1/4 Shvd Stud Stn Stl
Item:
#1486953
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | WS01-012 |
| Manufacturer Part # | WS01-012 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny WS01-012 #10 24x1/4 Shvd Stud Stn Stl
$0.77
$0.90
You save
$0.13
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny WS01-012 #10 24x1/4 Shvd Stud Stn Stl
