Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hickory .
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 162C-N
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 162C-N Pilot Orifice For Natural
Item:
#1486788
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 162C-N |
| Manufacturer Part # | 162C-N |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 162C-N Pilot Orifice For Natural