Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 194S Stainless Spit Holder On Caste
Item:
#1486978
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 194S |
| Manufacturer Part # | 194S |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 194S Stainless Spit Holder On Caste