Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hickory .
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 604A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 604A 4x19/3/4 Stainless Waffle Grat
Item:
#1487012
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 604A |
| Manufacturer Part # | 604A |
| Height | 1" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 19.6" |
| Weight | 2.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 604A 4x19/3/4 Stainless Waffle Grat