Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hickory .
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 736TB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 736TB Pilot 7.7 & 5.7
Item:
#1487134
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 736TB |
| Manufacturer Part # | 736TB |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hickory 736TB Pilot 7.7 & 5.7
$251.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 736TB Pilot 7.7 & 5.7