Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hickory .
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 765
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hickory 765 Bearing Ptfe Spit Drive 7.7
Item:
#1834960
Technical details
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 765 |
| Manufacturer Part # | 765 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 765 Bearing Ptfe Spit Drive 7.7