KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other HI-113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory HI-113 Ceramic Radiant
| Fits with Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | HI-113 |
| Manufacturer Part # | HI-113 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory HI-113 Single Sided Ceramic Radiant, 8-1/4" High X 2-7/8" Wide 1-5/8" Thick Bottom, 1" Thick Top., Hickory Rotisserie, #113 Model 3g 3gs 5g N7g Sm20g Sm40g N45., Papco #25001
