Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-022731-00004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-022731-00004 Rinse Nozzle .026 Diamet Er
Item:
#1835012
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-022731-00004 |
| Manufacturer Part # | 00-022731-00004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-022731-00004 Rinse Nozzle .026 Diamet Er
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-022731-00004 Rinse Nozzle .026 Diamet Er