$61.07
$98.00
Compare Price
You save
$36.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-070198
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-070198 Lock Knob 1 L D
Item:
#1134220
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-070198 |
| Manufacturer Part # | 00-070198 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 00-070198 Lock Knob 1 L D
$61.07
$98.00
You save
$36.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-070198 4 Point Lock Knob For Center Stud Has Female Threads, Hobart Slicer 1612 1712 1712r

