Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-078414 Gasket
Item:
#2227949
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-078414 |
| Manufacturer Part # | 00-078414 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-078414 Gasket
$30.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-078414 Gasket