$85.72/Pack
$137.57
Compare Price
You save
$51.85
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-081656-002PK Bearing Pk/2
Item:
#1151630
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-081656-002PK |
| Manufacturer Part # | 00-081656-002PK |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 00-081656-002PK Bearing Pk/2
$85.72/Pack
$137.57
You save
$51.85
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-081656-002PK Bearing Pk/2

