Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-087713-107-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-087713-107-4 Contactor 3 P 30a/aux Sw
Item:
#1487913
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-087713-107-4 |
| Manufacturer Part # | 00-087713-107-4 |
| Height | 5.3" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 1.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-087713-107-4 Contactor 3 P 30a/aux Sw
$106.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-087713-107-4 Contactor 3 P 30a/aux Sw
