$51.16
$82.09
Compare Price
You save
$30.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-106769
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-106769 Plug Wash Arm Large
Item:
#1139125
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-106769 |
| Manufacturer Part # | 00-106769 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 00-106769 Plug Wash Arm Large
$51.16
$82.09
You save
$30.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-106769 Large Plug Wash Arm, Hobart Dishwasher C44

