$39.12
$82.07
Compare Price
You save
$42.95
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-112124 Contactor 2p 30/40a 120v
Item:
#1141966
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-112124 |
| Manufacturer Part # | 00-112124 |
| Height | 3.13" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 00-112124 Contactor 2p 30/40a 120v
$39.12
$82.07
You save
$42.95
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-112124 Contactor 2p 30/40a 120v

