Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-112378-00023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-112378-00023 Slide Door (23 1/2")
Item:
#1135608
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-112378-00023 |
| Manufacturer Part # | 00-112378-00023 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hobart 00-112378-00023 Slide Door (23 1/2")
$19.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-112378-00023 Color White, Material Plastic, Length 23 1/2", 597 Mm, Width 1/2", 13 Mm


