$46.09
$73.96
Compare Price
You save
$27.87
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-120141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 00-120141 Shoe Slide Rod
Item:
#1193089
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-120141 |
| Manufacturer Part # | 00-120141 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 00-120141 Shoe Slide Rod
$46.09
$73.96
You save
$27.87
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-120141 Shoe Slide Rod

