Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-120160-00007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-120160-00007 Curtain Splash D/w
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-120160-00007 |
| Manufacturer Part # | 00-120160-00007 |
| Height | 0.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-120160-00007 Dishwasher Series Ft-800 Wide Prewash Entrance & Exit Long, Curtain 32-5/8" X 19", Hobart


