Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki CAP-30-250
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki CAP-30-250 Run Capacitor For Shr11
Item:
#1835773
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | CAP-30-250 |
| Manufacturer Part # | CAP-30-250 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki CAP-30-250 Run Capacitor For Shr11